• امام علی (ع):آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.
  • رسول اکرم:هر كس براى كسب رضايت خدا و آگاهى در دين قرآن بياموزد، ثوابى مانند همه آنچه كه به فرشتگان و پيامبران و رسولان داده شده، براى اوست.
  • قال رسول الله:هنگامی که فتنه ها، هم چون پاره های شب تاریک، شما را در خود پیچید، برشماست که به قرآن تمسک جویید.

داوطلب گرامي
حوزه آزمون وزارت ارشاد در شهر اصفهان در تاريخ 94/2/11 ويژه افراد بالاي 12 سال در رشته های حفظ ساعت 8:30 و در رشته هاي غير حفظ راس ساعت 11 در دانشگاه پرديس فاطمه زهرا(س)(تربيت معلم)به آدرس اصفهان-خ مدرس-خ شهيدضابط زاده برگزار ميگردد.
(مجري آزمون شهرستان اصفهان - مهد قرآن كريم) 

مدیر کمیته نظارت بر سیزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت اظهار کرد: احکام ناظران سیزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت صادر شد، این ناظران جهت ارزیابی روند برگزاری سیزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت به استان‌های کشور اعزام می‌شوند تا بر حسن اجرای آن نظارت کنند

با توجه به برنامه ریزی انجام شده مبنی بر بازدید مدیران مؤسسات و مراکز قرآنی کلیه استانهای کشور از خانواده قرآنی استان اصفهان ،مدیران قرآنی مؤسسات و مراکز قرآنی مردمی استان سمنان روز سه شنبه 25 فروردین ماه میهمان استان اصفهان بودند که بصورت یک اردوی فرهنگی قرآنی سه روزه عازم اصفهان شده و ضمن آشنایی با موسسات قرآنی و شرکت در کلاسهای آموزشی ، از اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی استان اصفهان بازدید نمودند.

فراخوان ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری تنزیل با محوریت انس، ترویج وآموزش قرآن ومعارف اسلامی در اصفهان آغاز شد. بنابراعلام دبیرخانه همایش اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان ،الگوهای آموزشی ویاددهی قرآن ومعارف اسلامی ، تکنولوژی وکمک آموزشی قرآن ومعارف اسلامی، از محورهای اصلی این جشنواره فرهنگی است.

اولین همایش مدیران موسسات قرآنی مردمی شهرستان اصفهان با موضوع بررسی مباحث آموزشی در اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان اصفهان برگزار گردید

با توجه به برنامه ریزی انجام شده مبنی بر بازدید مدیران مؤسسات و مراکز قرآنی کلیه استانهای کشور از خانواده قرآنی استان اصفهان ،مدیران قرآنی مؤسسات و مراکز قرآنی مردمی استان خراسان شمالی روز یکشنبه 17 اسفندماه میهمان استان اصفهان بودند که بصورت یک اردوی فرهنگی قرآنی سه روزه عازم اصفهان شده و ضمن آشنایی با موسسات قرآنی و شرکت در کلاسهای آموزشی ، از اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان اصفهان بازدید نمودند.

مراکز آموزشی مهاد وابسته به موسسه مهدقرآن کریم و ولایت استان اصفهان برای سال تحصیلی 95-94 جهت مهدکودکها ، پیش دبستانیها و مدارس ابتدایی خود در شهر اصفهان و بهارستان و سپاهانشهر ، تعدادی نیروی خواهر و برادر واجد شرایط را دعوت به همکاری می نماید .

با توجه به برنامه ریزی انجام شده مبنی بر بازدید مدیران مؤسسات و مراکز قرآنی کلیه استانهای کشور از خانواده قرآنی استان اصفهان...

با حضورحجة الاسلام و الامسلمین حمید محمدی دبیر شورای توسعه و ترویج فعالیتهای قرآنی کشور در اتحادیه موسسات قرآنی استان اصفهان و آشنایی با فعالیتهای گسترده این اتحادیه ، ایشان نقش اتحادیه را در هماهنگی بیشتر مابین موسسات ستود و این فعالیتها را در شأن اصفهان و مجموعه قرآنی استان دانست.گفتنی است در این دیدار برادر خاکساری مدیر عامل اتحادیه موسسات قرآنی استان اصفهان ، گزارشی از فعالیتهای انجام شده را ارائه و خواستار حمایت جدی از اتحادیه موسسات قرآنی گردید.

در سفر ریاست هیأت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی کشوری جناب آقای دکتر طلایی و مدیرعامل محترم اتحادیه کشوری حجة الاسلام والمسلمین کوششی با حضور در جلسه هیأت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی استان اصفهان، با فعالیت های گسترده اتحادیه استان اصفهان آشنا شدند

استاد شهریار پرهیزکار با حضور در جمع حافظان موسسات مهد قرآن کریم استان اصفهان ، ضمن تشکر از فعالیتهای گسترده موسسه مهد قرآن کریم استان اصفهان در جهت آموزش ، آزمون و مسابقات حفظ از حافظان شرکت کننده تقدیر کرد و این حرکت را گامی در جهت سعادت دنیا و آخرت دانست.در ادامه جوایز این عزیزان توسط ایشان و سایر مسئولین به برگزیدگان اهداء گردید.

  • بخش ها

  • نماد اعتماد

  • گزارش تصویری