• امام علی (ع):آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.
  • رسول اکرم:هر كس براى كسب رضايت خدا و آگاهى در دين قرآن بياموزد، ثوابى مانند همه آنچه كه به فرشتگان و پيامبران و رسولان داده شده، براى اوست.
  • قال رسول الله:هنگامی که فتنه ها، هم چون پاره های شب تاریک، شما را در خود پیچید، برشماست که به قرآن تمسک جویید.

شروع ثبت نام در دوره تربیت مربی قرآن به روش مکتب الرضاء.

با توجه به اهمیت امر حفظ و لزوم ارتباط حافظان قرآن با هم و استفاده از حافظان در عرصه های مختلف ، اولین جلسه هم اندیشی مربوط به نحوه تشکیل مجمع حافظان در اصفهان تشکیل گردید.

مدیر محترم دبستان دخترانه مهاد صغیر ، سرکار خانم بختیاری بعنوان تنها دبستان غیر انتفاعی در ناحیه 4 اصفهان ، حائز رتبه مدیر برگزیده در این طرح گردیدند.

افراد راه یافته به مرحله دوم گزینش مربیان پیش دبستانی مراکز آموزشی مهاد در سال تحصیلی 95-94

افراد راه یافته به مرحله دوم گزینش معلمان مراکز آموزشی مهاد در سال تحصیلی 95-94

اولین همایش حافظان استان اصفهان با حضور بیش از 300 نفر از حافظان کل در اصفهان برگزار گردید.

دور های آموزشی -پژوهشی تابستان و پائیز 94

با توجه به آمادگی جهت شروع سال تحصیلی جدید و نیاز به تکمیل ظرفیت خالی ، موسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان با اعلام فراخوان عمومی نسبت به دعوت از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری نمود....

جلسه آموزش قرائت بصورت زیربنائی و اصولی ویژه جوانان و نوجوانان پسر و افراد مبتدی هر هفته جمعه ها بعد از نماز مغرب و عشا در موسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان برگزار میگردد.در این جلسه استاد سرشوق افراد ذکر شده را تحت تعلیم قرار داده و سپس به جلسه قرائت سنتی و هفتگی استاد دکتر نیکدستی در همان مکان هدایت میکند.

جهت ترویج فرهنگ قرآنی و علوم اهل بیت (علیه السلام) ، جلسه سخنرانی همراه قرائت زبارت عاشورا هر هفته صبح دوشنبه ویژه عموم مردم بویژه اهالی قرآن در موسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان برگزار میگردد.