🔶 معرفی عزیزان در رشته های مختلف قرآني به شرح ذیل می باشد :
🔻در بخش بزرگسالان
🔻 مرحله کشوری :
1.خانم سعیده غفاری رتبه اول کشوری دانشگاه های فنی و حرفه یی رشته ی ترتیل
2.خانم فاطمه میرشفیعی رتبه ی سوم کشوری دانشجویی رشته ی حفظ پنج جزء
3.خانم زهرا عطایی رتبه ی پنجم کشوری رشته ی ترتیل دانشگاه فرهنگیان
🔻 مرحله استانی:
4.خانم زهرا کاظمی رتبه ی اول مسابقات ترتیل نیروی زمینی سپاه
5.خانم شیما مهرآبادی رتبه ی دوم استانی اوقاف حفظ20 جزء از اراک
6.خانم عفت عبدالهی رتبه ی دوم استانی مسابقات اوقاف رشته ی ترتیل
7.خانم زهرا اسماعیلی رتبه ی اول استانی بسیج رشته ی تحقیق و رتبه ی دوم استانی اوقاف رشته ی ترتیل از استان چهارمحال و بختیاری
8.خانم زهرا میری رتبه ی اول رشته ی تحقیق مسابقات استانی جانبازان چهارمحال و بختیاری
9.خانم زهرا جمشیدیان رتبه دوم استانی حفظ ده جزء مسابقات قرآن عترت و نماز
10..خانم مهدیه بوانی رتبه ی دوم استانی نیروهای مسلح رشته ی قراءت تحقیق
11.خانم محبوبه هاشمی رتبه ی دوم استانی نیروهای مسلح رشته ی ترتیل
12.خانم فاطمه شکرآمیز رتبه ی پنجم مسابقات استانی اوقاف رشته ی ترتیل
🔻 مرحله شهرستانی:
13.خانم فاطمه ایرانپور رتبه ی اول حفظ کل مرحله شهرستانی فرهنگیان
14.خانم خدیجه شیرمحمدی رتبه ی اول مرحله شهرستانی فرهنگیان رشته ی حفظ ده جزء
15.خانم زهرا محمدی رتبه اول پنج جزء شهرستان زرین شهر
16.خانم فاطمه جعفری رتبه ی اول رشته ی تحقیق منطقه ی برخوار
17.خانم فاطمه مسعودی نیا رتبه ی دوم مسابقات اوقاف رشته ترتیل از کاشان
18.خانم رشیده آقایی رتبه دوم ترتیل مسابقات بسیج نایین
19.خانم مرضیه نریمانی رتبه ی سوم حفظ پنج جزء اوقاف منطقه برخوار
🔻 در بخش نوجوانان :
🔻 مرحله کشوری
1.خانم فاطمه دهقان رتبه ی سوم مسابقات نهایی کشوری مشکات رشته ی ترتیل
🔻مرحله استانی
2.خانم انسیه طغیانی رتبه اول مسابقات استان و منطقه دانش آموزی در رشته ی قراءت تحقیق
3.خانم ریحانه جعفری رتبه ی سوم استانی دانش آموزی رشته قراءت تحقیق و رتبه ی اول مسابقات مصباح در فرازخوانی تحقیق
🔻 مرحله شهرستانی و مناطق و نواحی
4.خانم زهرا معینی رتبه ی اول حفظ ده جزء منطقه بسیج و خانواده طلاب و دانش آموزی و ..
5.خانم زینب سادات جزایری رتبه اول مسابقات منطقه یی دانش آموزی رشته ی حفظ 5 جزء
6. خانم فاطمه زهرا داوری رتبه ی اول منطقه یی دانش آموزی در رشته ی قراءت
7.خانم عارفه محمدی رتبه اول 10 جزء مسابقات مصباح و دانش آموزی
8.خانم حوریه صادقی رتبه دوم ناحیه رشته ی قراءت تحقیق
9.خانم هانیا کریمی رتبه ی اول دانش آموزی و رتبه ی دوم ارگان های دولتی در رشته ی ترتیل
10.خانم مهدیس ولی رتبه ی اول ناحیه رشته ی قراءت تحقیق
11.خانم یگانه محمدی نیا رتبه ی دوم حفظ جزء یک مسابقات مصباح
12.خانم زینب دری رتبه ی اول حفظ ده جزء منطقه دانش آموزی و بسیج و رتبه دوم پنج جزء منطقه یی بسیج
13.خانم فاطمه ابراهیمیان رتبه اول حفظ پنج جزء منطقه یی دانش آموزی
14 .خانم ریحانه ایروانی رتبه ی سوم ناحیه در رشته تفسیر نهج البلاغه
15.خانم فاطمه نجیمی رتبه اول حفظ پنج جزء منطقه یی دانش آموزی
16.خانم فاطمه منصوری رتبه ی دوم حفظ ده جزءاستانی سپاه
17.خانم هستی منصوری رتبه اول حفظ جزء 30 در منطقه یی بسیج و رتبه ی ممتاز استانی مدهامتان
18. خانم فاطمه فولادی رتبه ی اول قراءت تحقیق مسابقات مصباح
19.خانم نازنین زهرا فریدنی رتبه دوم تفسیر دانش آموزی ناحیه 4