اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان اصفهان


به منظور توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی از طریق اتحاد ، انسجام و هماهنگی بین موسسات ، اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان اصفهان در سال 1386 تاسیس و با شماره 2164 به ثبت رسید.
هر چند اتحادیه های موسسات قرآنی مردمی در سراسر کشور توسط سازمان تبلیغات اسلامی نظارت می شود ، لیکن این اتحادیه دارای هویت کاملا مستقل بوده و دارای هیات مدیره و بازرسین می باشد که از طریق نمایندگان موسسات قرآنی مردمی عضو این اتحادیه با انتخابات آزاد برگزیده می شوند. افراد منتخب در هر دوره به نمایندگی از موسسات قرآنی مردمی استان اصفهان ، ماموریت محوله را دنبال می کنند . ضمنا عضویت موسساتی که از سایر دستگاهها همچون وزارت ارشاد مجوز گرفته اند در این اتحادیه بلامانع است و همه اعضاء از حقوق یکسان برخوردار هستند.این اتحادیه تاکنون چهار دوره انتخابات هیات مدیره برگزار نموده است.

 دوره چهارم هیات مدیره از هفت نفر عضو اصلی ، دو عضو علی البدل و 2 نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل تشکیل گردیده است و با هدف اتحاد و وحدت رویه فکری و عملی بین موسسات قرآنی و تعامل و همکاری دستگاه ناظر ونهاد های فرهنگی و دینی شروع به کار نمود.مدیر عامل اتحادیه در دوره های سوم و چهارم در حال حاضر برادر حسین خاکساری هرندی می باشد.

 

برادر حسین خاکساری هرندی

 

ضمنا اطلاعات ارتباطی اتحادیه به شرح ذیل است:
تلفن  چهار رقمی : 1501
آدرس پایگاه اطلاع رسانی و سایت : www.isfquranyet.ir
آدرس پست الکترونیکی: etehadyeisf@gmail.com
آدرس محل اتحادیه : اصفهان – خیابان کاشانی – مقابل خیابان طالقانی – چهارسوق – ابتدای کوچه روضاتیها – اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان اصفهان
جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید