طرح شایستگان

طرح شایستگان

هدف از این طرح شناسایی ، جمع آوری اطلاعات و تقدیر و تجلیل از شایستگان قرآنی و الگو وابسته به خانواده بزرگ مهدقرآن کریم از ابتدای تأسیس مهدقرآن تا پایان سال 1401 در 5 شاخه می باشد.


1)  گروه قرآن و معارف : افرادی که دارای رتبه اول تا سوم مسابقات استانی و کشوری در یکی از رشته های قرآنی و معارف دینی می باشد
2)  گروه علم و پژوهش : افرادی که دارای رتبه های یک و دو رقمی کنکور کارشناسی ، کارشناسی ارشد در کشور هستند یا بعنوان استاد دانشگاه مشغول به تدریس می باشند یا دارای مقالات برتر کشوری و بین المللی هستند و یا مولف کتاب در زمینه های مختلف می باشند .
3)  گروه هنر : افرادی که دارای اثر فاخر و یا رتبه برتر در یکی از رشته های هنری می باشند .
4)  گروه اجتماعی : افرادی که دارای یکی از پست های وزارت ، نماینده مجلس ، معاون وزیر ، مدیرکل ، بخشدار ، شهردار و مشاغل حساس ( مانند پزشک متخصص ، خلبان و .....) می باشند .
5)  گروه ورزشی : افرادی که دارای رتبه اول تا سوم مسابقات بین المللی ، کشوری و استانی در یکی از رشته های ورزشی باشند .


تذکرات مهم :
الف) تمام افراد شامل در این گروه ها باید حداقل یک گواهینامه آموزشی از موسسه مهدقرآن کریم دریافت کرده باشند و ارتباط و عضویت آنان در موسسه احراز شده باشند .
ب) در فرم ذکر شده ، فقط رتبه های بین المللی ، کشوری ، استانی  و سازمانی قید شده است و منظور از رتبه های سازمانی آن است که فرد در یک سازمان ( بطور مثال جهاد کشاورزی) رتبه استانی یا کشوری در این گروه را در سازمان مربوطه کسب نموده باشد .
د) تکمیل فرم و بارگذاری مدارک از طریق سایت موسسه مهدقرآن کریم و ولایت به آدرس www.mehad.org می باشد .
و) شناسایی و اطلاع رسانی کامل حتی به کسانی که در 30 سال قبل در مهدقرآن بوده و جزء این گروه ها می باشند از ضروریات اولیه می باشد.

 

جهت ثبت نام کلیک کنید